INDIAN MOTORCYCLE RIDERS GROUP

IMRG First Czech

INDIAN MOTORCYCLE RIDERS GROUP

IMRG First Czech

INDIAN MOTORCYCLE RIDERS GROUP

IMRG First Czech

INDIAN MOTORCYCLE RIDERS GROUP

VE VLASECH VÍTR A NEBE NAD HLAVOU

DYMYTRY - JAKO INDIÁN

INDIAN MOTORCYCLE RIDERS GROUP

IMRG First Czech

AKTUÁLNĚ

POSLEDNÍ PŘÍSPĚVKY

O KLUBU

IMRG First Czech je nejstarším IMRG klubem ve střední Evropě. Historie klubu se píše od roku 2015 kdy byl založen Mírou Žižkou pod názvem IMRG Písek. Během začátku fungování klubu došlo na rozdělení do více IMRG klubů v rámci republiky. Následně došlo v roce 2018 k přejmenování na IMRG First Czech a zapsání jako samostatného klubu. Náš klub vznikl za účelem jedné společné vášně a to jsou motorky Indian a tato vášeň nás všechny spojuje. Zakládáme si na rodinné atmosféře a členy v klubu bereme jako svou rodinu. V rámci klubu pořádáme společné akce, vyjížďky a další aktivity jak pro členy klubu tak i pro širokou veřejnost.

PŘIDEJ SE K NÁM

NAŠE MISE

VYJÍŽĎKY

VYJÍŽĎKY

Pořádáme vyjížďky vhodné pro všechny typy kol a rychlosti. Naše vyjížďky se pohybují od krátkých místních tras až po kontinentální cestování.
KOMUNITA

KOMUNITA

V naší komunitě budujeme silné osobní vazby mezi našimi členy, ale i mimo ní v rámci dalších "Groups" nejen v České republice, ale také v zahraničí.

Jsme součástí Indian Motorcycle Riders Group - IMRG

Náš klub je součástí mezinárodní motocyklové komunity Indian Motorcycles Riders Group (IMRG).

IMRG má pobočky v různých zemích po celém světě, což umožňuje motocyklistům z různých regionů propojovat se a vytvářet silné komunity.

Členové IMRG často pořádají setkání, večírky, shromáždění a další akce spojené s jízdou na motocyklech. Komunita umožňuje motocyklistům setkávat se, sdílet své zkušenosti se značkou Indian Motorcycle a propagovat kulturu jízdy na těchto motocyklech.

PARTNEŘI

Písek
dymytry
vmp

MENU

SOCIAL MEDIA

Image